Opencart Nedir?

Geliştirilebilir Açık Kaynak Kodlu Eticaret Sistemi

Opencart açık kaynak kodlu MVCL kodlama sistemiyle kendine özgü bir eticaret sistemidir. Opencart yıllar geçtikçe kendini geliştiren açık kaynak kodlu bir eticaret sistemi olup sanal mağazaclık alanında firmanıza özel tasarımlar yaptırabileceğiniz ve özel çözümler üretebileceğiniz bir sistemdir. PHP kodlama diliyle yazılan opencart basit yapısı ile eticaret'e hızlı bir giriş yapmanıza yardımcı olacaktır.

Opencart dışında Magento, Presta, Woocommerce gibi eticaret yazılımları bulunmasına rağmen geniş destek ağı ve kolay kullanımıyla en çok kullanılan eticaret sistemidir. Opencart ile sektörünüze yönelik ihtiyaç duyduğunuz her türlü modül, xml ve entegrasyon yazılımlarını bulabilirsiniz.

Aylık, yıllık ödeme yapmanızı gerektirmeyen bu eticaret sistemi ile her türlü alışveriş sistemi oluşturabilmeniz mümkündür. Sitemizde opencart kullanımı ile ilgili videoları izleyerek opencart kullanımının ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Opencart devamlı kendini güncelleyen bir eticaret sistemidir. Opencart ile yaşayabileceğiniz sorunların çözümü için dinamik bir ekibe sahip olan opencart devamlı kendini güncel tutmakla birlikte her yeni sürümde size daha farklı ayrıcalıklar sunmaktadır.

Opencart ile kendi alışveriş sitenizi oluşturarak internet üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz. Modül desteğiyle beraber ödeme, kargolama, faturalandırma gibi can alıcı çözümleriyle tam istediğiniz gibi bir eticaret sistemi oluşturmanızı sağlamaktadır. Sizlerde büyük alışveriş siteleri gibi sitenizi oluşturabilir, gücünüze güç katabilirsiniz.

Farklı dil ve para birimi destekleriyle ister türkçe isterseniz de başka dilde sanal mağazanızı oluşturabilirsiniz.

Opencart eticaret sistemi içinde herhangi bir kısıtlama olmadan ürünlerinizi girebilir, kategorilerinizi oluşturabilir, müşterilerinizi yönetebilirsiniz.

Farklı dil ve para birimi destekleriyle ister türkçe isterseniz de başka dilde sanal mağazanızı oluşturabilirsiniz.