Ürün Kodu:othut001
  • Telefon ve Hediyelik Ürün Teması

Telefon ve Hediyelik Ürün Teması

Uyumlu Sürüm: Opencart 2.3.0.2

Opencart telefon ve hediyelik ürün teması ile telefon kılıfı ve aksesuarları veya hediyelik ürün satışı yapabilirsiniz. Opencart telefon ve hediyelik ürün temasının kurulumu ücretsizdir. Tema mobil uyumlu olup telefon, telefon kılıfı ve aksesuarları veya hediyelik ürün satışı yapabilirsiniz. Bu sektörler dışında renklerini değiştirip kendi sektörünüze özelde kullanabilirsiniz. Tema içerisinde;

- Whatsapp Sipariş Modülü

- Kargo Takip Modülü

- Hemen Satın Al Modülü

- Gelişmiş Seo Modülü

- XML Entegrasyonu(XML ve Excel Formatlarında Kolay Ürün Aktarımı)

- Google Merchant Feed Modülü

- Google Yeniden Pazarlama Modülü

- Kampanya Modülü

- Hızlı Ürün Düzenleme ve Ekleme Modülü

- Hızlı Fiyat Güncelleme Modülü(Toplu Fiyat Güncellenir. 4 İşlem Sabit veya Yüzdelik Yapılır)

bulunmaktadır. Bu modüller dışında temanızı ve sisteminizi özelleştirebileceğiniz ayarlar bulunmaktadır. Tema satın alımı sonrası istenirse tarafımızca değişiklikler yapılabildiği gibi destek almanız da mümkündür. Destek almak için whatsapp veya mail aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

UYARI: Sitenin en alt kısmında bulunan OpencartVip yazısının silinmesi halinde desteğimiz sonlandırılır. Link değil sadece yazıdır. Yazısının silinmesi halinde eticaret paketleri kısmından destek paketini satın alarak destek almaya devam edeceğinizi unutmayınız. Böyle bir işlem yapmadığınız taktirde kullanım desteğimiz için bir sınırımız bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  • Fiyatı: 425,00TL


Etiketler: Telefon ve Hediyelik Ürün Teması, ,