Ürün Kodu:obcust001
  • Bebek / Çocuk Ürünleri Teması

Bebek / Çocuk Ürünleri Teması

Uyumlu Sürüm: Opencart 3.0.3.2

Opencart bebek ve çocuk ürünleri satış teması ile bebek giyim ürünleri ve çocuk giyim ürünleri satışı yapabilirsiniz. Opencart bebek ve çocuk ürünleri satış temasının kurulumu ücretsizdir. Tema mobil uyumlu olup bebek giyim ürünleri ve çocuk giyim ürünlerinin yanı sıra sektörünüze özel uygun konseptte tekrardan düzenleyerek kullanabilirsiniz. Tema bebek ve çocuk ürünleri dışında oyuncak sektörüne de uygundur. Tema içerisinde;

- Whatsapp Sipariş Modülü

- Kargo Takip Modülü

- Hemen Satın Al Modülü

- Gelişmiş Seo Modülü

- XML Entegrasyonu(XML ve Excel Formatlarında Kolay Ürün Aktarımı)

- Google Merchant Feed Modülü

- Kampanya Modülü

- Hızlı Ürün Düzenleme ve Ekleme Modülü

- Hızlı Fiyat Güncelleme Modülü(Toplu Fiyat Güncellenir. 4 İşlem Sabit veya Yüzdelik Yapılır)

- Gelişmiş Kargolama Modülü(Tüm Kargo Sorunlarınızı Çözer)

bulunmaktadır. Bu modüller dışında temanızı ve sisteminizi özelleştirebileceğiniz ayarlar bulunmaktadır. Tema satın alımı sonrası istenirse tarafımızca değişiklikler yapılabildiği gibi destek almanız da mümkündür. Destek almak için whatsapp veya mail aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

UYARI: Sitenin en alt kısmında bulunan OpencartVip yazısının silinmesi halinde desteğimiz sonlandırılır. Link değil sadece yazıdır. OpencartVip yazısının silinmesi halinde eticaret paketleri kısmından destek paketini satın alarak destek almaya devam edeceğinizi unutmayınız. Böyle bir işlem yapmadığınız taktirde kullanım desteğimiz için bir sınırımız bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  • Fiyatı: 660,00TL


Etiketler: Opencart Bebek / Çocuk Ürünleri Teması, obcust001,